COMFORT & BEAUTY IN LIFE

راحت و زیبا زندگی کنیم

درباره مانلی

 

گروهی گردهم آمده‌اند تا با کوله باری از سال‌ها تجربه، محصولاتی را تولید و عرضه نمایند که نماد تمایز چشم‌گیر در صنعت چوب و مبلمان کشور می‌باشد. این مجموعه سرشار از انرژی و خلاقیت، زیبایی، آرامش و دوام ماندگار را برای مشتریان فراهم می‌نماید. نام مانلی از شعر سپید می‌آید، از یوش و کوه‌های سراسر ابری آن، جایی که انبوه درخت‌ها دهان ابرها را می‌بوسند. ما اعتقاد راسخ داریم که درخت هرگز نخواهد مرد. ما شکوه و زیبایی جنگل را با آمیزه‌ای از رنگ و پارچه‌های نفیس به خانه‌های شما می‌آوریم، تا اعضای خانواده و میهمان‌ها با لبخند در گپ‌وگفت روزانه در محیطی شاد و صمیمی زیبایی زندگی را بیشتر احساس کنند.
سفر برای انتخاب بهترین‌ها آرمان مانلی است تا نفیس‌ترین مجموعه‌ها را برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان فراهم نماید.

ما در مانلی فقط خواهان فروش کالا نیستیم، هدف ما پایبندی به ارزش متمایزی است که خدمات برتر، تکریم مشتریان، تنوع گسترده، نوآوری مداوم و کیفیت منحصر به فرد را ارائه می‌نماید.

ما یک خانواده در کنار هم هستیم

مانلـــی یک خانواده بزرگ برای رسیدن به بهترین‌ها

1384
تاسیس از سال
2000
تعداد مشتریان
190
29 شرکت همکار
3
شعب مانلی
120
تیم ما
170
محصول بی رقیب

روند طراحی مبلمان در طول تاریخ، همگام با توسعه اجتماعی، شناخت مواد اولیه جدید، پیشرفت تکنولوژی و شناخت نیازهای مشتری، تکامل و بهبود مستمری داشته است.

این تکامل به نحوی بوده که در دوره‌های تاریخی متفاوت، شاخص های گوناگونی برای گروه‌بندی سبک‌های مختلف مبلمان تعریف شده، که برپایه این شاخص‌ها، عصرسبک‌های متفاوت از یکدیگر متمایز می شوند.

از میان سبکهای مطرح قرون 17 و 18، تلفیق هنرمندانه‌ای از المان های طراحی سبکهای مختلف مبلمان مانند Queen Anne، Chippendale، HeppleWhite و … در طراحی و ساخت محصولات مانلی به کار گرفته شده که نتیجه آن تولید محصولاتی است که در نوع خود منحصربه فرد، متمایز و عاملی برای تجدید حیات سبک های کلاسیک بوده است.‌

سبک‌های کلاسیک با زیبایی‌های خیره‌کننده و بی‌نظیرشان نقطه شروع خوبی برای تلفیق سنت و مدرنیته در صنعت مبلمان می‌باشند که تبلور این هماهنگی را در سبک نئوکلاسیک مشاهده می‌کنیم.

در این سبک از المان‌های کلاسیک و خطوط مستقیم در تلفیقی استادانه استفاده شده که نتیجه آن نه فقط دکوراسیون یک فضا است، بلکه راهی برای نشان دادن تمایلات زیباپسندانه علاقه‌مندانی است که دوستدار ایجاد ارتباط بین گذشته و آینده می‌باشند.

سفر برای انتخاب بهترین‌ها آرمان مانلی است تا نفیس‌ترین مجموعه‌ها را برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان فراهم نماید.

ما در مانلی فقط خواهان فروش کالا نیستیم، هدف ما پایبندی به ارزش متمایزی است که خدمات برتر، تکریم مشتریان، تنوع گسترده، نوآوری مداوم و کیفیت منحصر به فرد را ارائه می‌نماید.

چوب موجودی زنده است و همیشه زنده باقی خواهد ماند

چوب مورد استفاده، Beech (راش) از نوع چوب های سخت (HARD WOOD) است.

روکش مورد استفاده، روکش طبیعی است.

اکثر قطعات منبت، کار دست است.

تمام قطعات تشکیل‌دهنده محصولات از چوب ساخته شده‌اند.

MDF به کار رفته در محصولات سازگار با محیط زیست بوده و مطابق با استاندارد PHASE193120 مؤسسه (CALIFORNIA AIR RESOURCES BOARDS CARBS) است.

از هفت لایه آستری و رنگ در ده تا دوازده مرحله کاری برای رنگ شفاف جوهری (نمایانگر موج و طرح چوب)، و از پنج لایه رنگی در هفت مرحله کاری برای رنگ پوششی محصولات استفاده می‌شود.
رنگ‌های مورد استفاده ساخت کشور‌های ایتالیا و مالزی است که از تولیدکنندگان معتبر رنگ در صنعت چوب می‌باشند.

COMFORT & BEAUTY IN LIFE